Normaal gesproken deel ik video’s waarmee ik je wil inspireren om vol zelfvertrouwen gezond plantaardig te eten, maar deze keer is de video even anders dan anders. Na een korte pauze van YouTube en Instagram deel ik waarom ik even afwezig was.
Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.
1 reactie
Hoi Lobke,
Wat jammer dat je relatie beëindigd is maar misschien is het wel beter als het zoveel energie kost. Daarnaast corona erbij, ook een hele impact op dit moment. Ik geniet elke keer weer van jouw inspirerende video’s en recepten. Hopelijk kom je snel uit dit dal!!